«Рік Марінеско» в Одесі

З січня цього року в Одесі тривають заходи, присвячені 100- річчю з дня народження славетного підводника Олександра Івановича Марінеска: числeні лекції та «уроки мужності», зустрічі з ветеранами війни, презентація видань, присвячених героїзму моряків - підводників, літературно-мистецькі проекти тощо. ОННБ ім. М.Грького активно увійшла в цю історико-патріотичну хвилю. Популярністю у читачів та відвідувачів користувались різноманітні книжково-документні виставки, лекції та бібліографічні огляди, присвячені О.І.Марінеску. На сайті бібліотеки було також розміщено електрону виставку «Життя як подвиг»

Почесний гість конференції, донька легендарного підводника Елеонора Олександрівна Марінеско

20 липня 2013 р. ОННБ ім. М. Горького взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 100- річчю від дня народження Героя Радянського Союзу, командира підводного човна «С-13» О.І.Маринеска, що організована Асоціацією моряків-підводників ім. О.І.Марінеска м. Одеси і Одеської області за підтримки представників владних структур міста. Бібліотека представила книжково-ілюстративну виставку «Життя як подвиг». Бібліографічний огляд експозиції зробила Валентина Колесникова, провідний бібліотекар відділу зв’язків з громадськістю та реклами ОННБ. Експозиція містила монографії,  історичні наукові розвідки, перші публікації в періодиці та сучасні видання про подвиг О.І.Марінеска в роки Другої світової війни та його нелегкий життєвий шлях, повернення його героїчного імені історії та нащадкам. Виставка зацікавила широке коло відвідувачів заходу і дістала високу оцінку з боку ветеранів ВМФ України та, доньки славетного героя – Е.О.Маринеско. 

Учасники конференції біля експонатів виставки зі співробітниками бібліотеки Валентиною Колесніковою та Анною Темнюк

У залі засідання

Створено: 24.07.2013
Переглядів: 974
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.