Вечерней Одессе – 40

Сердечно вітаємо колектив газети «Вечерняя Одесса» з 40-річчям заснування! Зичимо Вам здоров`я, творчої наснаги і енергії, громадської підтримки та незмінної читацької уваги.

 Сорокаріччя – це вступ у пору зрілості, це повнота утвердження на основі набутого досвіду, це й підбиття підсумків, серед яких вагомі здобутки й, на жаль, неминучі втрати.

Ви - творці видання, яке у свідомості широкого загалу є одним із символів Одеси – мудрого, життєрадісного, відкритого і комунікабельного міста. Зміст нині незалежної газети відображає щоденне життя одеситів з його проблемами, радостями, сподіваннями і розчаруваннями, в основі якого лежить незаангажований погляд чесного журналіста, для якого найважливішим є принцип людяності та справедливості. «Вечерняя Одесса» - це не лише оперативність інформації і трибуна для дискусій, але й місток між владою і громадськістю.

Засновник газети, її перший редактор, Борис Федорович Дерев’янко, зумів сформувати колектив однодумців, які продовжують його справу. І сьогодні він залишається взірцем фахового журналіста і редактора, що ціною життя заплатив за свою журналістську і громадянську принциповість.

Колектив «Горьківки» високо цінує багаторічне партнерство з «Вечерней Одессой». На шпальтах газети незмінно публікуються матеріали про новинки літератури, видавничі проекти та різнопланові заходи, що проводяться в національній книгозбірні. «Вечерняя Одесса» традиційно є інформаційним спонсором Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Нами з цікавістю був сприйнятий новий формат Вашого видання, який розширив читацьку аудиторію за рахунок україномовної сторінки. Приємно усвідомлювати, що постійними дописувачами такого авторитетного видання є також наші співробітники.

Безсумнівно, газета «Вечерняя Одесса» – це зразок успішного видавничого проекту, який не отримує субсидій і покладається лише на власний професіоналізм та підтримку симпатиків.

Бажаємо Вам, шановні журналісти «Вечірки», щоб коло Ваших друзів і прихильників щораз незмінно розширювалося.Значних Вам звершень і креативних проектів.

З повагою колектив ОННБ ім. М. Горького

Створено: 01.07.2013
Переглядів: 1063
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.