Південний захід. Одесика. Випуск 15

Юго-Запад. Одеcсика = Південний захід. Одесика : историко-краеведческий научный альманах / Ассоциация европейской культуры «Золотая акация». – О.: Печатный дом, 2013. – Вып. 15. – 266 с.

28 лютого у Золотому залі Літературного музею відбулася презентація 15-го випуску історико-краєзнавчого наукового альманаху «Юго-Запад. Одессика – Південний захід. Одесика».

Видання виходить з 2006 року за підтримки народного депутата України Сергія Гриневецького двічі на рік: до дня народження міста і до дня утворення Одеської області.

Ведучий презентації головний редактор альманаху, канд. іст. наук, доцент, письменник Віктор Савченко ознайомив слухачів з матеріалами, опублікованими у збірнику.

Перший розділ - «Одесские древности», відкриває публікація д-ра іст. наук, професора кафедри історії України історичного факультету ОНУ ім. І. Мечникова Тараса Гончарука «О. Ланжерон та Одеса: до питання про вплив на історію міста визначного градоначальника та генерал-губернатора: до 250-річчя з дня народження О. Ф. Ланжерона». Інші розділи «Степи Лукомор’я», «Край в епоху диктатур», «Одесса нашего поколения», «Лица земляков» і «Книжная полка краеведа» висвітлюють дослідження російських, українських, у тому числі одеських краєзнавців, письменників, істориків, науковців та професорів. Серед них: Л.Новікова, В.Савченко, Т.Подкупко, Ю.Котляр, В.Левченко, М.Михайлуца, О.Бажан, Д.Урсу, А.Филипенко, О.Бачинська, О.Музичко, К.Висильєв, М.Бутов та інші.

Віктор Савченко подарував відділу краєзнавства «Одесика» ювілейний випуск альманаху.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією нашого міста та краю до відділу краєзнавства «Одесика» ознайомитися з колекцією випусків альманаху «Юго-Запад. Одессика».

Створено: 05.03.2013
Переглядів: 1389
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.