Подяка

Валентина Колесникова під час заключного заходу в ЗОШ № 105

15-20 січня ОННБ ім. Горького для учнів Одеської ЗОШ № 105 організувала виїзну книжкову виставку «Життя – як подвиг»: до 100 річчя від дня народження одесита-підводника, капітана 3-го рангу, Героя Радянського Союзу Олександра Івановича Марінеска. З експозицією та оглядом в середніх та вищих навчальних закладах, зокрема у школі 105, яку закінчив О.І. Марінеско, виступила Валентина Колеснікова - провідний бібліотекар відділу зв’язків з громадськістю та реклами бібліотеки.

29 січня в Одеській загальноосвітній школі №105, пройшов заключний захід присвячений 100 річчю від дня народження О.І. Марінеска - Міський брейн-ринг серед учнів загальнонавчальних закладів міста на тему «Що я знаю про життя та подвиг О.І. Марінеско?», який організували адміністрація школи № 105 та міська асоціація моряків-підводників ім. О.І. Марінеска. Подякою за активну допомогу в справі військово-патріотичного виховання молоді та організацію і проведення виїзних тематичних виставок була відзначена робота ОННБ ім. М. Горького. Виставкові експонати користувались великою увагою і зацікавленістю не лише у молодого покоління та учасників брейн-ригу, а й у ветеранів війни, присутніх на заході.

Створено: 30.01.2013
Переглядів: 3242
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.