Семінар
12 і 13 вересня 2012 р. в ОННБ ім. М. Горького відбувся дводенний семінар для працівників шкільних бібліотек – слухачів Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

Під час роботи семінару
У семінарі взяли участь шкільні бібліотекарі (16 осіб) - слухачі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів з Болградського, Кілійського, Роздільнянського, Іванівського, Овідіопольського, Біляївського, Миколаївського, Білгород-Дністровського районів Одеської області та двох ЗОШ м. Одеси.
У перший день – 12 вересня, для шкільних бібліотекарів була влаштована екскурсія по бібліотеці, в ході якої фахівці «Горьківки» розповіли про її історію, структурні підрозділи, цінні документні фонди, наукову і соціокультурну діяльність.
13 вересня в приміщенні відділу літератури іноземними мовами фахівці ОННБ надавали консультації, проводили огляди і повідомлення про наукову, бібліографічну і методичну діяльність бібліотеки та з актуальних питань бібліотечної справи – застосування маркетингу в роботі бібліотеки, навчального закладу, впровадження адвокації для захисту інтересів бібліотеки, застосування книгообміну для поповнення книжкових фондів. Було проведено огляд видань Бібліотеки з питань мистецтвознавства та загальний огляд історії благодійництва в Одесі.

На закінчення семінару кожен з учасників отримав у подарунок видання Бібліотеки: буклет «Одеська державна наукова бібліотека ім. М. Горького. 1829-2009» та бібліографічний покажчик «Книги і долі : митці Розстріляного Відродження» (укладач Г. І. Єфимова).
© 2025 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.