Книжкова новинка


Вовк Віра. Чар-писанка [текст] / Віра Вовк. – Львів : Бак, 2012. – 120 с.

Сьогодні маємо нове відкриття: невеличка книга, стильно офор­млена, з інтригуючою назвою – «Чар-писанка». У книзі зібрані казки, легенди та оповідання для читачів різного віку. Месидж поетки – донести всі казкові образи до свідомості дітей, зробити маленьких читачів активними щодо сприйняття тесту. Ті образи формує слово з його найтоншими відтінками… Діти знаходять велике задоволення у тому, що їхня думка відкриває казковий світ, в ньому – перший крок від яскравого, живого, конкретного до абстрактного мислення дитячих мрій.


Віра Вовк в ОННБ. Травень 2011.

Автор цієї книги, Віра Вовк, народилася 2 січня 1926 року в м. Бориславі, в сім’ї лікаря й археолога Остапа і Марії Селянських. Дитинство Віри Вовк минуло в гуцульському містечку Кутах, середню освіту Віра здобула у Львові. За більшовицької окупації вона опини­лася з родиною у Дрездені, де закінчила середню дівочу школу ім. Клари Шуман. Довгі роки Віра Остапівна живе в Ріо-де-Жанейро. Віра Селянська-Вовк надзвичайно талановита жінка, яка любить свій рідний край, свою домівку. Вона справедливо вважає, що українські митці, навіть розсіяні світом, не є поза контекстом українського духовного життя, а цілковито належать рідній культурі.

Ми дуже цінуємо наших друзів, тим більше, якщо ця дружба пройшла випробування часом; завжди з радістю озиваємося теплим словом до друзів сектора «Закордонне українство». На світі є дуже багато українців, які, нажаль, втратили зв׳язки з Україною або своїм родом. На щастя, є й інші приклади. Завдяки таким щирим людям, як пані Віра Остапівна, ми маємо можливість поповнювати фонд бібліотеки і надавати нашим читачам інформацію про життя українців за кордоном.

Ознайомитись з творчим шляхом письменниці Віри Вовк ви можете у відділі «Одесика», секторі «Закордонне українство».

Створено: 29.03.2012
Переглядів: 3155




© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.