Одвічні цінності буття — любов, родина та життя!

Міжнародний день сім'ї відзначається щорічно 15 травня. Це свято призначене для підкреслення важливості сімейних цінностей, сприяння зближенню членів сім'ї, підтримки сімейного благополуччя та підтримки сімейної політики в усьому світі. Це також час для визнання ролі сім'ї у формуванні суспільства та підтримки її розвитку.

 Міжнародний день сім'ї має особливе значення під час війни. Війна завдає серйозних випробувань сімейним зв'язкам та благополуччю, оскільки члени сім'ї  вимушені шукати притулку в інших місцях або стикатися зі стресами та травмами.

Зокрема, важливою є підтримка сімей військовослужбовців, які розділені через війну. Забезпечення доступу до психологічної та матеріальної підтримки, а також забезпечення підтримки для дітей з таких сімей, особливо важливі під час воєнного конфлікту.

 В читальному залі ОННБ (Акад. Філатова, 1) до Міжнародного дня сім'ї підготовлена книжкова  виставка «Одвічні цінності буття - любов, родина та життя!»

1.jpg

Сімейний кодекс України  (Київ, 2020)

"Сімейний кодекс України" - це важлива правова документація, що регулює різні аспекти сімейного життя в Україні. Книга надає читачеві зрозуміле та комплексне уявлення про норми, що стосуються шлюбу, розлучення, виховання дітей та інших аспектів сімейного життя.

Ця книга є необхідною для всіх, хто цікавиться сімейним правом в Україні, включаючи адвокатів, суддів, правознавців, а також всіх, хто зіштовхується з питаннями сімейного права у своєму житті. Вона надає зрозумілу та доступну інформацію про правові норми, які регулюють сімейні відносини, і допомагає читачам зрозуміти свої права та обов'язки у цій сфері.

2.jpg

Темплар, Річард  Правила батьківства (Харків, 2017)

 У  книзі автор пропонує зрозуміти сутність батьківства через призму емоційного інтелекту та сприяти здоровому розвитку дитини, використовуючи позитивні методи виховання. Також подає конкретні поради, як створити  атмосферу вдома, яка сприяє розвитку відносин з дітьми на основі взаємоповаги та розуміння. "Правила батьківства" є цінним ресурсом для будь-кого, хто має дітей або працює з ними, надаючи чіткі інструкції та практичні поради для покращення сімейних відносин та підтримки здорового розвитку дітей.

3.jpg

Курсінка, Мері Виховання надзвичайної дитини (Київ, 2017)

Автор акцентує увагу на важливості розуміння і прийняття неповторності кожної дитини та надає конкретні поради, як краще розуміти та взаємодіяти з дітьми з різними потребами. Крім того, вона пропонує стратегії для розвитку позитивних відносин з цими дітьми та рекомендації щодо підтримки їхнього успіху у навчанні та житті.

"Виховання надзвичайної дитини" є незамінним джерелом інформації та підтримки для батьків, вчителів, педагогів та всіх, хто працює з дітьми з особливими потребами, допомагаючи їм зрозуміти, прийняти та підтримати цих дітей у їхньому розвитку та самореалізації.

foto-4.jpg

 

З видань, представлених на книжковій виставці  про сім'ю, можна дізнатися про широкий спектр тем, пов'язаних із сімейним життям, від різноманітних аспектів побудови відносин у сім'ї до проблем, з якими може зіткнутися кожен член сім'ї.

Створено: 13.05.2024
Переглядів: 698
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.