Бібліотечні фахівці напередодні Міжнародного дня книгодарування відвідали у шпиталі поранених воїнів

«Дякуємо, що у важкі часи для нашої країни ви не залишились осторонь, а підтримуєте військовослужбовців та наш колектив. Ви підтримуєте морально-психологічний стан військовослужбовців на реабілітації, які захищають нашу країну від ворога. Ще раз висловлюємо вам слова вдячності! Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!». Ці слова подяки із листа медичних працівників одного з шпиталів Одеси адресовані усім фахівцям Одеської національної наукової бібліотеки, які за покликом серця відгукнулися передати власноруч спечені і придбані солодощі, фрукти та книжки як маленький символ величезної і невимовної вдячності нашим воїнам, які щохвилини ризикують своїм життям, захищаючи наше!

00.jpg

Вже втретє колектив ОННБ відвідує шпиталь, де проходять реабілітацію поранені воїни. І кожного разу така зустріч проходить зі словами глибокої подяки, зі сльозами на очах…

«І чи не напередодні 14 лютого – Дня усіх закоханих зізнаватися в любові тим, хто ціною власного життя та здоров’я виборює свободу і омріяну перемогу?!» – зазначила завідувачка читальних залів ОННБ Валентина Клейнбурд.

03.jpg 04.jpg

Серед книжок, які передали воїнам, представлені різножанрові видання: це і наукові видання, присвячені різним періодам історії України, і науково-популярні збірки, і твори класиків української літератури та сучасних авторів, українські переклади книг видатних зарубіжних письменників.

01.jpg 02.jpg

Письменниця, культуролог та ведуча мовно-літературної вітальні «ДИВОСЛОВО» Тетяна АНАНЧЕНКО продекламувала вірші неповторної Ліни Костенко на вічну тему кохання і зради, вірності та підступництва. Аби розрадити, не ятрити душу нашим захисникам щемними рядками, пані Тетяна продовжила читання гуморесок нашого славнозвісного Павла Глазового. Усмішки на обличчях воїнів – то найкраща нагорода всім нам – працівникам тилу.

Створено: 19.02.2024
Переглядів: 1050
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.