Туристичне намисто України

Історико-культурна спадщина кожного народу є частиною найціннішого надбання людства. Найкращі національні зразки об’єктів історії та культури, історичні ландшафти, найвизначніші пам’ятки природи є найдорожчим скарбом народу та невід’ємною частиною світової культурної спадщини.

Туризм та екскурсії – активний засіб пізнання навколишнього світу, формування світогляду, підвищення рівня знань, естетичних і культурних смаків громадян та гостей України.

Туризм є важливою галуззю економіки України. Він суттєво впливає на такі сектори економіки, як транспорт, торгівля, зв'язок, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання і є одним із найбільш перспективних напрямів структурної перебудови економіки. Сфера туристичних інтересів в Україні включає як активні види відпочинку та спортивного туризму, типу скелелазіння і гірськолижного спорту, так і подорожі-експедиції, де об'єктом пізнання є багата археологічна та релігійна історія країни, її культура і природа. Зокрема, в Україні знаходяться такі об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як Києво-Печерська лавра і Софійський собор, а також історичний центр Львова.

Створення позитивного образу нашої країни та її туристичних об’єктів має стати частиною загальної стратегії розвитку туризму в Україні.

Перед від'їздом в Україну рекомендується ознайомитися з останніми новинами, інформацією про безпеку, а також вимогами для іноземців для в'їзду в країну, оскільки вони можуть змінюватися через різні обставини.

До Всесвітнього дня туризму в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) фахівці бібліотеки підготували книжкову виставку «Туристичне намисто України», де представлено книжки та періодичні видання з туризму в Україні.

foto-1.jpg

Федорченко В.К. Історія туризму в Україні.

У книзі досліджено розвиток туризму в Україні протягом різних історичних періодів; розкрито еволюцію туризму від давніх часів до сучасності, вплив політичних, соціокультурних та економічних факторів на цю галузь. Автор також розповідає про важливі події, про осіб, що вплинули на розвиток туризму в Україні. Ця книга дозволяє читачам проникнути у важливу сферу культурної та історичної спадщини України, пов'язану з подорожами та відкриттями.

foto-2.jpg

Щепанський Е.В.   Державне регулювання розвитку туристично-рекреаційної сфери в Україні: теорія, методологія  та практика .

Монографію присвячено теоретичному  обґрунтуванню державного регулювання розвитку туристично- рекреаційної сфери в Україні. Основний акцент зроблено на доцільності удосконалення механізмів державного регулювання туристично-рекреаційної сфери через використання антикризових технологій та сучасних інноваційних форм.

foto-3.jpg

Крижова Н.О. Туристичне намисто України». Атлас.

Атлас «Туристичне намисто України» є довідковим картографічним виданням для усіх тих, хто цікавиться природою та історико-культурною спадщиною України.

foto-4.jpg

Бабіч О. Путівник по Одесі.

У путівнику читач знайде «цінні вказівки», які допоможуть йому краще орієнтуватися у місті, а також  знамениті одеські «майси» – анекдоти, що передають особливу атмосферу цього неповторного міста.

foto-5.jpg

Український туризм : журнал.

Публікації у журналі  присвячені різним аспектам туризму, включаючи інформацію про популярні туристичні напрямки, культурні події, поради для подорожуючих, характеристики готелів і ресторанів, а також новини та статті про розвиток туризму в  Україні та інших країнах світу.

foto-6.jpg

Географія та туризм : журнал.

У журналі висвітлено актуальні питання теорії та практики туризму, краєзнавчих досліджень, проблеми регіонального розвитку, теорії та практики природничої географії.

foto-7.jpg

Створено: 16.09.2023
Переглядів: 263
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.