Довідник «Військово-морський етикет та церемоніал». Анонс

00.jpg

10 червня в Одеській національній науковій бібліотеці в рамках Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація довідника «Військово-морський етикет та церемоніал» (Одеса: ОЛДІ Плюс, 2022).

Від культури спілкування та поведінки часто залежать результати професійної діяльності, і професія військового моряка у цьому сенсі не є винятком. У цій книзі описані норми та звичаї, які визначають правила поведінки військового моряка у різних обставинах та під час офіційних зустрічей з урядовими особами України та іноземних держав.

У додатках до цієї книги надані форми документів, листів, запрошень (зразки радіотелеграм при заході в іноземний порт, зразки листів вдячності, орієнтовна схема розміщення офіцерського складу для прийому гостей в кают-компанії та ін.), також стисла інформація про деякі пам’ятки української культури за кордоном.

В умовах військової агресії РФ, у тому числі й на морському напрямку,  ця книга допоможе при зустрічах та спілкуванні з колегами інших країн, аби донести світовій спільноти наратив справедливості боротьби українського народу за свою свободу, суверенітет й незалежність.

Презентація відбудеться 10 червня 2023 року о 12:00 у читальному залі наукових працівників за участі одного з  членів авторського колективу - капітана 2-го рангу Геннадія Стельмаха.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до заходу!

Створено: 07.06.2023
Оновлено: 08.06.2023
Переглядів: 647
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.