Презентація монографії Івана Богатирьова «Російсько-українська війна: погляд кримінолога» (Київ, 2023). Анонс.

00.jpg

У рамках ХХІІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 10 червня 2023 року о 14.00 у Головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13) відбудеться презентація монографії Івана Богатирьова, доктора юридичних наук, професора, науковця-кримінолога, заслуженого діяча науки і техніки України «Російсько-українська війна: погляд кримінолога» (Київ, 2023).

01.jpg

У монографії кримінологія російсько-української війни у ХХІ столітті досліджується від початку повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію. Здійснено факторний аналіз історичних, політичних, економічних, соціальних, психологічних та воєнних чинників російсько-української війни. На сторінках книги автор розкриває питання щодо проявів злочинності у період війни, зокрема терористичні акти, злочини проти миру і безпеки, насильства, військові злочини тощо.

Автор переконаний у тому, що українська кримінологічна наука в умовах російсько-української війни здатна опрацювати всі проблеми, викликані збройною агресією рф проти України, оскільки вчинені ворогом злочини на нашій території мають отримати не тільки правову оцінку, а й висновки кримінологічної експертизи.

Це науково-публіцистичне видання є продовженням книги «Війна на Чернігівщині. Нариси реальних подій» (Київ, 2022).

Монографія є актуальним дослідженням, яка буде корисним як для науковців та кримінологів, так і для всіх громадян нашої країни.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої презентації.

Де і коли:

Дата: 10.06. | субота
Час: 14:00-15:00
Місце: Одеська національна наукова бібліотека. Головний читальний зал (вул. Пастера, 13)

З метою убезпечення відвідувачів, у разі повітряної тривоги, бібліотекарі зорієнтують і допоможуть дістатися до укриття, розташованого  у внутрішньому дворику ОННБ.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Телефон для довідок: 048 723 45 36

Створено: 07.06.2023
Оновлено: 08.06.2023
Переглядів: 656
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.