Презентація збірки «Вірші про війну/Poems about war» (Одеса : Друк-Південь, 2022). Анонс.

00.jpg

9 червня о 17:00 під час ХХІІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» у рамках поетично-мистецького вернісажу «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» у внутрішньому дворику Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться презентація збірки «Вірші про війну/Poems about war» (Одеса : Друк-Південь, 2022).

«Вірші про війну/ Poems about war» - це авторський проєкт, до якого входять 7 віршів українських авторок та їх переклади англійською.

Мета проєкту – донести до іноземного читача той спектр болючих емоцій та потрясінь, що відчувають та переживають українці під час повномасштабного вторгнення, ту внутрішню та суб’єктивну правду через яскраві поетичні образи.  Автором ідеї та одним із упорядників є людина, далека від мистецтва. Це офіцер Збройних сил України, який несе службу від самого початку повномасштабного вторгнення російської армії.

Презентуватиме видання дизайнер та одна з упорядниць збірки Дар’я Гармидер.

Під час заходу експонуватиметься книжкова виставка «Поезія, народжена війною».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої презентації.

Створено: 07.06.2023
Оновлено: 08.06.2023
Переглядів: 613
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.