Права осіб з інвалідністю та їх захист

prava-lyudnj-z-inv.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 28 листопада об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1), до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області на тему «Права осіб з інвалідністю та їх захист».

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямований на посилення уваги до вирішення нагальних проблем людей з інвалідністю, захисту їх прав, адже ця вразлива категорія населення потребує особливої турботи з боку суспільства.

В ході лекції буде обговорено актуальні питання щодо законодавчих гарантій трудових прав, специфіка надання правової допомоги та як через воєнний стан змінилися правові потреби людей з інвалідністю.

 

Вхід вільний.

Створено: 25.11.2022
Переглядів: 1465
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.