НА ВІСТРІ ПОДІЙ

Щорічно 16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення, зв’язку та представників інтернет-ЗМІ. Свято було встановлено 1994 року на підтримку ініціативи галузевих професіоналів згідно з Указом Президента України.

Люди, що працюють у цих сферах, не знають звичних вихідних і свят, щодня виходять радіо- та теленовини. Вони роблять усе, щоб у нас працювали мобільні телефони й інтернет, щоб ми завжди були в курсі останніх подій. Радіо, телебачення та інтернет-комунікації  зараз відіграють одну з найважливіших ролей у житті людей, бо сьогодні інформація – один з найпотужніших інструментів впливу.

Побажаємо медійникам побільше позитивних новин, яскравих сюжетів, безперебійного зв’язку. Дякуємо за нелегку працю і високий професіоналізм.

Одеська національна наукова бібліотека активно сприяє засобам масової комунікації, дбаючи про виховання медійно грамотного та читаючого суспільства. Маємо у своїх фондах багато цікавих та корисних видань на допомогу професіоналам і всім, хто хоче більше знати про історію та сьогодення інформаційного простору: довідково-інформаційні добірки, історичні нариси, книги про телевізійну режисуру, журналістику, майстерність ведучого тощо.

1-103_132458_1.jpg


Хочемо поздоровити також зі святом наших багаторічних друзів і партнерів, митців рідного міста та побажати всім миру, здоров’я, сучасних технологій, що збільшать спектр і обсяг мовлення. Нас пов’язують творчі зв’язки вже більш ніж 50 років! Відділ мистецтв ОННБ ретельно збирає та зберігає матеріали про історію медійної Одеси – книги, статті з періодичних видань, рідкісні фактографічні документи.

2-0221028_134559.jpg


Щирі привітання нашим друзям з одеських телекомпаній.

Декілька кадрів з улюблених ефірів за участю генерального директора ОННБ, заслуженого працівника культури України Ірини Бірюкової: з авторського проєкту Фелікса Кохріхта «Діалоги на Ніжинській» (разом з Євгеном Голубовським і Тетяною Щуровою); у Сквері миру з Олександром Федоренком; у студії телекомпанії «Круг» з Тетяною Захарян; візит журналістів  з телерадіокомпанії «Град» до бібліотеки; разом з нашим партнером «Суспільне Одеса» у катакомбах під час написання Всеукраїнського радіодиктанту – 2022.


Створено: 15.11.2022
Оновлено: 16.11.2022
Переглядів: 1548
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.