Вітаємо колегу!

   Цьогорічний весняно-літній сезон подарував нашій колезі – головному бібліографу науково-бібліографічного відділу Одеської національної наукової бібліотеки імені М.Горького Інні РІКУН (ШТЕЙН) кілька приємних сюрпризів.

У травні Інна Еміліївна стала одним із переможців ХІІ Муніципального літературного конкурсу імені К.Г.Паустовського, який щороку проводиться в Одесі з метою популяризації творчості сучасних авторів та пропаганди художньої спадщини видатного письменника ХХ століття. За детективну повість «Возвращение генерала» І.Штейн відзначено Дипломом міського голови у номінації «Проза».

А 1 вересня Інні Штейн вручено ще одну нагороду за перемогу в творчому змаганні – Диплом Міжнародного багаторівневого Дюківського конкурсу імені де Рішельє.  Приємно, що оповідання «Замор», який вона представила на суд журі,  вирізнили з-поміж сотні інших прозових творів конкурсу. А в ньому взяло участь чимало талановитих, професійних, інтелектуальних, оригінальних і комунікабельних людей з багатьох країн світу.

Диплом переможця муніципального літературного конкурсу  імені К. Паустовського   вручає мер міста Олексій Костусєв

  Міжнародний Дюківський конкурс на честь Дня народження Одеси та 245-ї річниці  від дня народження одного з перших її градоначальників Еммануїла де Рішельє започаткувала Асоціація «Співдружність співвітчизників Глорія». Президент цієї Асоціації –  напрочуд енергійна  і творча жінка - Олена Ананьєва давно мешкає в Німеччині, однак повсякчас залишається вірною своєму рідному місту над морем і прагне підтримати  талановитих земляків та гідно презентувати Одесу в світі.

Щиро вітаємо Вас, шановна колего, з відзнаками і зичимо подальшого натхнення і творчих успіхів!

Створено: 06.09.2011
Переглядів: 1672
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.