Зі святом Незалежності України!

Шановні колеги, читачі, партнери Бібліотеки!

З нагоди Дня державного прапора України та 20 річниці Незалежності України прийміть щирі вітання з цими найвизначнішими державними святами. Два десятиліття тому громадяни нашої республіки зробили історичний вибір на користь вільної, суверенної, демократичної України. Усі ці роки Бібліотека у щоденній кропіткій праці намагалася посилювати інтелектуальні та духовні підвалини суспільства, бути дійсно Храмом духовності та науки. Здобутки Бібліотеки були визнані на найвищому рівні - 2009 року Бібліотека отримала статус національної.

У людському вимірі двадцять років – це період постання нового покоління, у історичному – це перший крок до самоствердження. Цінність держави вимірюється зростанням добробуту, підвищенням прав і свобод її громадян.

Бажаємо Вам миру і свободи, творчості, які є запорукою нашого подальшою розвою. Бажаємо також здоров’я, сімейного благополуччя та домашнього затишку.

 

Колектив ОННБ ім. М. Горького

Створено: 23.08.2011
Переглядів: 1748
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.