Книжкова новинка: «Українці на Сіднейських Олімпійських іграх»

Загородна Д. Українці на Сіднейських Олімпійських іграх» / авт. та вступ. ст. Дарія Загородна; ред. Мирослав Скорик. – Сідней : ( Австралія) 2011. – 168 с : кольор. ілюстр. –укр. та рос. мовами.

Книга «Українці на Сіднейських Олімпійських іграх» є популярним ілюстрованим повнокольоровим виданням, що поширює відомості про незалежну Україну як новопосталу європейську державу з великим потенціалом, а також про роль української діаспори Австралії у підтримці української команди під час літніх Олімпійських ігор у Сіднеї 2000 року. Крім загальних відомостей про Україну, історію олімпійського руху та постання АДНОКУ, книга містить хронологію подій у формі щоденникових записів, пов’язаних з перебуванням спортивних українських команд, представників ЗМІ, офіційних осіб та української громадськості в Австралії. Книга доповнена великим обсягом кольорових фото. Видання є двомовним, що сприятиме поширенню відомостей про Україну на далекому континенті.

Представлена у виданні інформація слугує для українців в Україні гарним прикладом того, як важливо для справи поєднати сили державних структур та приватного і громадського інтересу, а ще вона демонструє зрілість української громадянської спільноти в Австралії, усвідомлення нею своєї благородної місії підтримки усього українського у світі.

Колектив ОННБ імені М.Горького радий вітати пані Дарію з виходом у світ цінного для історії олімпійського руху та міжнародних зв’язків Австралії та України видання. Безперечно, читачі в Україні належно оцінять як копітку працю землячки, яка була добровольцем (кореспондентом та перекладачем) під час проведення Олімпійських ігор у Сіднеї, так і ті зусилля, яких доклала вона, аби підготувати та видати цю чудову книжку.

Ми вдячні пані Дарії за її бажання передати певну кількість тиражу книжки до України. Розчулені і її благородними намірами переказати кошти від реалізації частини видання на потреби паралімпійців України.

Надіслана з Австралії книжка займе гідне місце у фонді ОННБ імені М.Горького. Інформація про це видання занесена до «Книги дарунків бібліотеки», а до самої книги прикріплений спеціальний знак із зазначенням імені дарувальника – «Книга подарована Дарією Загородною».

Створено: 01.08.2011
Переглядів: 1842
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.