Зустріч до 100-річчя від дня народження Станіслава Лема

00.jpg

7 жовтня в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Одесі пройшла зустріч з нагоди 100-річчя від дня народження видатного польського письменника Станіслава Лема. Подія відбулася  у рамках Днів Польського Кіно в Одесі.

zhaneta.jpg

У заході взяла участь Жанета Дела, консульський аташе Генерального консульства Республіки Польща в Одесі, яка у вітальному виступі висловила подяку Одеській національній науковій бібліотеці за партнерство у проведенні спільних заходів, зокрема Днів Польського Кіно в Одесі.

01.jpg

Генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова підкреслила важливість партнерських проєктів міжнародної співпраці ОННБ з інституціями культурної дипломатії. Одеська національна наукова бібліотека підтримує тісні зв’язки з Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі, польською спільнотою, проводяться спільні заходи, лекції, презентації, книжкові виставки, творчі зустрічі з письменниками.

polska_nuta.jpg

Присутнім на заході гостям - представникам Генерального консульства Республіки Польща в Одесі  та членам Національного польського музичного товариства «Polska Nuta» був представлений короткометражний фільм режисера Кшиштофа Янковського, "Номер" за науково-фантастичним оповіданням С. Лема.

arenev.jpg

З оглядом творчості та особистості культового польського письменника виступив Володимир Арєнєв, український письменник-фантаст, літературний критик, перекладач, знавець творчості Лема. Він ознайомив присутніх з мало відомими сторінками життя видатного польського письменника та зробив огляд його впливу на процеси наукової фантастики в світі.

s_vystavkoj.jpg

Після закінчення зустрічі гості були запрошені переглянути книжкову виставку творів С. Лема мовами народів світу з фондів ОННБ та з раритетними виданнями відділу рідкісних видань та рукописів, в приміщенні якого пройшла зустріч.

zal.jpg

Створено: 11.10.2021
Переглядів: 1792
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.