«Я серцем відчуваю вас…». Творча зустріч зі Святославом Огренчуком. Анонс.

01.jpg

16 вересня 2021 року о 17:00 у головному читальному залі ОННБ відбудеться творча зустріч зі Святославом Огренчуком – поетом, громадським і політичним діячем, членом Національної спілки журналістів України.

Святослав Огренчук – людина широких зацікавлень і вподобань. З раннього дитинства він займався спортом і мріяв стати чемпіоном світу з карате. Водночас вчився грати на баяні та гітарі, ще в шкільні роки почав писати вірші. Але в 15 років через травму втратив зір, що кардинально змінило його життя. Святослав отримав духовну освіту (Почаївська духовна семінарія і Київська духовна академія) та юридичну (Одеська національна юридична академія). Святослав досяг великих успіхів у спорті і став чемпіоном із пауерліфтингу. Він здобув чимало блискучих перемог на національних та міжнародних турнірах. Головні його перемоги – на чемпіонаті Європи серед здорових спортсменів (Латвія, 2008) та кубок світу (Австрія, 2008).

З 2008 року Святослав активно займається громадською і політичною діяльністю. Створена ним громадська організація «Ілля Муромець» до 2014 року займалась духовним, фізичним і культурним вихованням дітей та молоді. Нині організація зосередилась на благодійницькій діяльності, успішно реалізовує проєкт «Світлі Серця» – допомагає дітям з особливими потребами, організовує для них оздоровчі заходи.

У 2013 році Святослава нагороджено Орденом преподобного Іллі Муромця І ступеню. У 2014 році - Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації.

У 2020 році він став депутатом Одеської районної ради. 28 липня 2021 року нагороджений Орденом святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.

Про себе Святослав Огренчук говорить так: «…хочу сказати, що незважаючи на свою інвалідність, я живу повноцінним життям. В моєму житті є все: спорт, духовність, поезія, журналістика, активна громадська і політична діяльність, вірні друзі, кохана дружина ‒ одним словом, справжня велика і міцна сім’я. Мій девіз – усміхнись життю і воно усміхнеться тобі, полюби життя і воно відповість взаємністю».

Його натхненна і мотивуюча поезія сповнена любові до людей і Бога, віри в непереможність правди, вірності Україні. На творчому вечері звучатимуть вже відомі і нові вірші Святослава Огренчука.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до заходу і познайомитися з поетичною творчістю непересічної людини. На гостей чекає приємний сюрприз – збірка віршів «Улыбается солнечный город», присвячених Одесі, з автографом від автора.

* Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Створено: 13.09.2021
Оновлено: 14.09.2021
Переглядів: 265
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.