До Міжнародного дня музики: калейдоскоп подій

1 жовтня культурна спільнота світу відзначає Міжнародний день музики. Бібліотека "тримає руку на пульсі" щодо подій музичного життя Одеси і України. Запрошуємо відвідати авторську сторінку члена НСЖУ і НСХУ В.А. Кудлача на сайті ОННБ "Одеса музична", на якій можна дізнатися про яскраві події у музичному житті міста протягом останніх семи років. 

nofo_min2-1.jpg
ОДЕСА МУЗИЧНА
ОДЕССА МУЗЫКАЛЬНАЯ
ODESA MUSICAL


Про проект

Серед інноваційних проектів, які через мережу Інтернет покликані інтегрувати бібліотеку в ширший соціокультурний простір, два нових розділи на сайті Національної книгозбірні – «Віртуальна галерея» та «Концертний майданчик" на авторській сторінці співробітника бібліотеки, журналіста, мистецтвознавця і художника Володимира Кудлача. 

nofo-85-2.jpg nofo-121-9-1.jpg nofo-69-2-1.jpg nofo-103-5.jpg

"Концертний майданчик" започаткований у 2013 році як партнерський з Національним одеським філармонійним оркестром, який знайомить з історію оркестру та його діяльністю протягом останніх семи років. Ці публікації знаходять відображення і у всеукраїнській та місцевій періодиці: газетах "День", "Чорноморські новини", "Вечерняя Одесса" та інших часописах. Сторінка містить багато інформації, яка може бути корисною для краєзнавців, музикознавців і усіх, хто цікавиться цим найбільш емоційним видом мистецтва у його розвої в умовах сучасної Одеси.  

inna-34.jpg nofo-74-2.jpg nofo-123-5.jpg

Інтереси автора не обмежуються лише діяльністю славнозвісного оркестру, але охоплюють, по можливості, й інші аспекти музичного життя міста і навіть зарубіжжя. 
Бажаємо вдумливого перегляду і цікавих відкриттів.  

1-nofo-102-1.jpg 3-nofo-47-4.jpg 2-nofo-33-0.jpg

ОДЕСА МУЗИЧНА 

1,  2,  3,  4,  5,  6,  7,  8 ...

Створено: 01.10.2020
Останнє оновлення: 02.10.2020
Переглядів: 114
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.