09.10.2018

На одному подиху

В останні роки однією з фішок Одеського національного філармонійного оркестру, який працює під керівництвом відомого диригента, народного артиста України Хобарта Ерла, – є періодичні постановки вокально-симфонічних номерів – музики великих форм, що поєднують арії, хоровий спів з інструментальним виконанням у супроводі оркестру.

Читати далі →

09.07.2018

Чорноморська музична хвиля

Закриття V Міжнародного музичного фестивалю Black sea music fest , який традиційно проводиться в Одесі у ці літні дні, відбувся 28 червня на День Конституції України у форматі open air (під відкритим небом) на Думській площі.

Читати далі →

04.07.2018

Відкриття Вайнберга

27—28 квітня в обласній філармонії пройшов концерт Національного одеського філармонійного оркестру за участі гастролера — скрипаля Лінуса Рота (Німеччина). У програмі — твори К. Дебюссі та М. Вайнберга. За диригентським пультом — народний артист України Хобарт Ерл.

Читати далі →

28.03.2018

Музика потаємних спогадів

Концерт Національного Одеського філармонійного оркестру (НОФО), який відбувся 23 березня на сцені Одеської філармонії за участі запрошеного диригента Валентина Урюпіна (Перм, РФ) та соліста Олега Безбородька (Україна) мав кілька примітних особливостей: звучала переважно модерна, піднесена музика, як класична, так і сучасна, форма якої легко прочитується – твори М. Равеля, Я. Сібеліуса і В. Сильвестрова.

Читати далі →

06.03.2018

Чаруючі переливи флейти

Концертні програми за участі запрошених диригентів і солістів зі столиці мають одну показову рису – вони більшою мірою пропагують українську симфонічну музику, як класичну, так і сучасну. Не став винятком і нещодавній виступ з Національним одеським філармонійним оркестром відомого диригента, народного артиста України Володимира Сіренка. У великій залі Одеської обласної філармонії звучали твори Євгена Станковича і молодого українського композитора Всеволода Сіренка. Його Концерт для флейти з оркестром став світовою прем’єрою (солістка – артистка НОФО Марія Костіна).

Читати далі →

07.02.2018

Диктатура музики

Тандем запрошеного диригента, народного артиста України Аліна Власенка і скрипаля, заслуженої артистки України Богдани Півненко не став неочікуваним для одеситів. Кияни не раз радували слухачів Другої Пальміри своїм мистецтвом за участі у концертах з Національним одеським філармонійним оркестром (художній керівник і головний диригент, народний артист України Хобарт Ерл).

Читати далі →

02.02.2018

Штраусовські вечори–2018

Цьогорічна традиційна Новорічно-Різдвяна програма, яка складалася переважно з творів Йоганна Штрауса-сина (1825-1899), доповнена вальсами його брата Йозефа Штрауса (1827-1870),  - запропонована на сцені Одеської обласної філармонії Національним одеським філармонійним оркестром (художній керівник і головний диригент, народний артист України Х. Ерл).

Читати далі →

сторінка 1 з 8