15.11.2018

Злободенна класика

26 жовтня на сцені Великої зали філармонії відбувся концерт Національного одеського філармонійного оркестру за участі запрошеного диригента Марка Горенштейна (РФ) й відомого одеського піаніста Сергія Терентьєва. Звучали Концерт №23 Моцарта і Симфонія №3 Брукнера. 

Читати далі →

09.10.2018

На одному подиху

В останні роки однією з фішок Одеського національного філармонійного оркестру, який працює під керівництвом відомого диригента, народного артиста України Хобарта Ерла, – є періодичні постановки вокально-симфонічних номерів – музики великих форм, що поєднують арії, хоровий спів з інструментальним виконанням у супроводі оркестру.

Читати далі →

09.07.2018

Чорноморська музична хвиля

Закриття V Міжнародного музичного фестивалю Black sea music fest , який традиційно проводиться в Одесі у ці літні дні, відбувся 28 червня на День Конституції України у форматі open air (під відкритим небом) на Думській площі.

Читати далі →

04.07.2018

Відкриття Вайнберга

27—28 квітня в обласній філармонії пройшов концерт Національного одеського філармонійного оркестру за участі гастролера — скрипаля Лінуса Рота (Німеччина). У програмі — твори К. Дебюссі та М. Вайнберга. За диригентським пультом — народний артист України Хобарт Ерл.

Читати далі →

28.03.2018

Музика потаємних спогадів

Концерт Національного Одеського філармонійного оркестру (НОФО), який відбувся 23 березня на сцені Одеської філармонії за участі запрошеного диригента Валентина Урюпіна (Перм, РФ) та соліста Олега Безбородька (Україна) мав кілька примітних особливостей: звучала переважно модерна, піднесена музика, як класична, так і сучасна, форма якої легко прочитується – твори М. Равеля, Я. Сібеліуса і В. Сильвестрова.

Читати далі →

06.03.2018

Чаруючі переливи флейти

Концертні програми за участі запрошених диригентів і солістів зі столиці мають одну показову рису – вони більшою мірою пропагують українську симфонічну музику, як класичну, так і сучасну. Не став винятком і нещодавній виступ з Національним одеським філармонійним оркестром відомого диригента, народного артиста України Володимира Сіренка. У великій залі Одеської обласної філармонії звучали твори Євгена Станковича і молодого українського композитора Всеволода Сіренка. Його Концерт для флейти з оркестром став світовою прем’єрою (солістка – артистка НОФО Марія Костіна).

Читати далі →

07.02.2018

Диктатура музики

Тандем запрошеного диригента, народного артиста України Аліна Власенка і скрипаля, заслуженої артистки України Богдани Півненко не став неочікуваним для одеситів. Кияни не раз радували слухачів Другої Пальміри своїм мистецтвом за участі у концертах з Національним одеським філармонійним оркестром (художній керівник і головний диригент, народний артист України Хобарт Ерл).

Читати далі →

сторінка 1 з 8