28.03.2018

Музика потаємних спогадів

Концерт Національного Одеського філармонійного оркестру (НОФО), який відбувся 23 березня на сцені Одеської філармонії за участі запрошеного диригента Валентина Урюпіна (Перм, РФ) та соліста Олега Безбородька (Україна) мав кілька примітних особливостей: звучала переважно модерна, піднесена музика, як класична, так і сучасна, форма якої легко прочитується – твори М. Равеля, Я. Сібеліуса і В. Сильвестрова.

Читати далі →

06.03.2018

Чаруючі переливи флейти

Концертні програми за участі запрошених диригентів і солістів зі столиці мають одну показову рису – вони більшою мірою пропагують українську симфонічну музику, як класичну, так і сучасну. Не став винятком і нещодавній виступ з Національним одеським філармонійним оркестром відомого диригента, народного артиста України Володимира Сіренка. У великій залі Одеської обласної філармонії звучали твори Євгена Станковича і молодого українського композитора Всеволода Сіренка. Його Концерт для флейти з оркестром став світовою прем’єрою (солістка – артистка НОФО Марія Костіна).

Читати далі →

07.02.2018

Диктатура музики

Тандем запрошеного диригента, народного артиста України Аліна Власенка і скрипаля, заслуженої артистки України Богдани Півненко не став неочікуваним для одеситів. Кияни не раз радували слухачів Другої Пальміри своїм мистецтвом за участі у концертах з Національним одеським філармонійним оркестром (художній керівник і головний диригент, народний артист України Хобарт Ерл).

Читати далі →

02.02.2018

Штраусовські вечори–2018

Цьогорічна традиційна Новорічно-Різдвяна програма, яка складалася переважно з творів Йоганна Штрауса-сина (1825-1899), доповнена вальсами його брата Йозефа Штрауса (1827-1870),  - запропонована на сцені Одеської обласної філармонії Національним одеським філармонійним оркестром (художній керівник і головний диригент, народний артист України Х. Ерл).

Читати далі →

13.12.2017

Пам’яті великої людини

Андрій Сахаров, відомий правозахисник – особистість, яка визначила моральні прерогативи для кількох поколінь пострадянського простору. Пам’ятаємо обструкцію, яку вчинила йому радянська політноменклатура на одному з з’їздив партії, коли вона заглушувала голос хворої людини тупотом ніг (!).

Читати далі →

04.12.2017

Вечір італійської музики

Концерт Національного одеського філармонійного оркестру (НОФО), який відбувся у перший день зимового місяця в Одеській філармонії, явив приклад популяризації національної культури. Звучали твори переважно італійських композиторів: Россіні, Шабріє, Респігі, відповідно, увертюра до опери «Вільгельм Телль», рапсодія для оркестру «Іспанія», симфонічна поема «Пінії Риму». Серед інших творів – «Аранхуезький концерт» для гітари з оркестром французького композитора Родриго. Впроваджував дійство запрошений диригент Едді де Надаї, солістка – Адаліса Касталланета (Італія).

Читати далі →

10.11.2017

Потенціал 80-ти

В духовній нумерології число 80 особливе. Воно знаменує «увесь потенціал ще не виявленої мудрості». Це свідчення стабільного росту і наявність надійного фундаменту. 8 листопада вщент заповнена зала Одеської обласної філармонії зібрала шанувальників симфонічної музики і її провідника – Національного одеського філармонійного оркестру, який цьогоріч відзначає 80-річчя свого заснування як оркестр Одеської філармонії. За диригентським пультом – народний артист України, художній керівник і головний диригент оркестру Хобарт Ерл.

Читати далі →

сторінка 1 з 8