Робочий візит Посла Греції в Україні

2 вересня 2020 р. з робочим візитом Одеську національну наукову бібліотеку відвідали Васіліос Борновас, Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні та Софроніс Парадісопулос, директор філії Грецького фонду культури в Одесі.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Під час зустрічі обговорювалися шляхи реалізації Меморандуму про співробітництво між Одеською національною науковою бібліотекою і філією Грецького фонду культури, що був укладений 10 червня 2020 року. Особливу увагу приділили проекту оцифрування газет грецькою мовою, які були надруковані в Одесі на початку ХХ ст. і зберігаються у фонді ОННБ.

Варто зазначити, що бібліотека багато років підтримує плідні зв’язки з партнерами з міжнародного культурного співробітництва – Посольством Грецької Республіки в Україні та Грецьким фондом культури.

Поважні гості, пан Васіліос і пан Софроніс познайомилися з історією Одеської національної наукової бібліотеки – найстаршої публічної книгозбірні України, оглянули оновлену експозицію відділу рідкісних видань та рукописів, завітали до відділу мистецтв, ознайомилися із сучасними напрямами роботи та міжнародними проектами бібліотеки.

Пан Посол залишив на згадку запис у Книзі почесних гостей бібліотеки.

 

 

Створено: 02.09.2020
Переглядів: 1756
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.