Конкурс читацьких відгуків "ЗАМОВТЕ СЛОВО ПРО КНИГУ" - 2020

baner-na-sajt-recenzii_sajt.jpg

Кращі книги України чекають на своїх читачів
в
Одеській національній науковій бібліотеці!

Запрошуємо всіх, хто цікавиться новинками вітчизняного книговидання, взяти участь у конкурсі читацьких відгуків «ЗАМОВТЕ СЛОВО ПРО КНИГУ», підсумки якого будуть оголошені під час святкування професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, що відбудеться 30 вересня 2020 року. Переможці конкурсу отримають винагороди!  

До уваги учасників конкурсу читацьких відгуків на виставці «Краща книга України 2019-2020» представлено понад три десятки книжок, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів. Ці книги вирізнялися з-поміж інших претендентів на відзнаки своїм змістом, наявністю новацій у тематичному спрямуванні видання, ілюстративним оформленням і оригінальністю дизайнерської роботи, відповідністю художнього оформлення змісту та якістю поліграфічного виконання, суспільною і професійною значущістю видання.

У конкурсі також беруть участь видання, представлені на виставці КРАЩА КНИГА ФОРУМУ «Українська книга на Одещині», що працювала у Одеській національній науковій бібліотеці 6-9 серпня цього року.

Цьогорічний конкурс «Замовте слово про книгу» пройде за підтримки Ротарі клубу «Одеса-Рішельє» – Rotary Club Odessa-Richelie.

Відгук необхідно подати до 24.09.2020 року, обсяг мінімум 200 слів. Автор дає згоду на використання свого відгуку повністю або частково у прес-релізах бібліотеки.

Відгук можна відправити поштою на адресу: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13 з поміткою «конкурс відгуків», або на електронну адресу довідково-інформаційного відділу onnb.div@gmail.com. Або Ви можете звернутися до довідково-інформаційного відділу ОННБ, контактна особа – Житник Марина Вікторівна, тел.: 093-573-93-49. 

На переможців конкурсу чекають винагороди! 

СПИСОК ВИДАНЬ, ПРЕДСТАВЛЕНИХ НА ВИСТАВЦІ "КРАЩА КНИГА УКРАЇНИ 2019-2020" 

З історії конкурсу відгуків
«ЗАМОВТЕ СЛОВО ПРО КНИГУ»

foto-4-studenti-znajomlyatsya-z-knigami.jpg yefimova-zamovte-slovo-pro-knigu-20181v.jpg nagorodzh_7.jpg

Конкурс був започатковано на XII Виставці-форумі у 2011 році, він спрямований  на підтримку активності читачів Бібліотеки, на оцінку  якості нових вітчизняних видань та визначення їх рейтингу серед користувачів. За останні роки участь у конкурсі взяли магістранти та студенти провідних вузів Одеси — Одеській національний університет ім. І.І. Мечникова, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Одеський національний політехнічний університет.

Денисов Віктор Григорович багато років виступає ініціатором і спонсором традиційної культурно-просвітницької акції конкурсу читацьких відгуків на кращі книги, що вийшли впродовж року у вітчизняних видавництвах, підтримує молодих авторів. Він багаторічний меценат Одеської національної наукової бібліотеки, лауреат Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець»,  член Вченої ради ОННБ  цього року став партнером проекту конкурсу читацьких рецензій.

Віктор Григорович Денисов випустив дві монографії про історію одеських виставок - дореволюційного і радянського періодів. Створити цю унікальну працю допомагали йому співробітники Одеської національної наукової бібліотеки. У 1990-х "головна бібліотека" Одеси брала активну участь в тих виставках, які В. Денисов проводив на Морвокзалі, а потім наважилася і на власний форум всеукраїнського масштабу "Украïнська книга на Одещинi", який відзначатиме вже 21-річний ювілей. Книги про історію одеських виставок були в різні роки відзначені Дипломами цього форуму. А Почесну грамоту Міністерства культури України Віктор Григорович отримав в 2018 році за активну участь у підготовці та проведенні XIX Всеукраїнської виставки-форуму "Украïнська книга на Одещинi".  Зараз В. Денисов продовжує роботу над створенням третьої книги з історії одеських виставок.

Створено: 13.08.2020
Оновлено: 21.09.2020
Переглядів: 2129
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.