Видання ОННБ відзначене експертами Біографічного рейтингу

image002-2.jpg

Одеська національна наукова бібліотека третій рік поспіль бере участь у Всеукраїнському бібліотечному «Біографічному рейтингу», який започаткований Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського з нагоди 100-річчя біографічної комісії УАН та 25-річчя заснування Інституту біографічних досліджень. Метою конкурсу є виявлення та популяризація доробку в галузі біографістики та біографіки вчених, краєзнавців та бібліологів України. Цьогоріч відбувся «Біографічний рейтинг – 2019».

02-2.jpg
Виданню Одеської національної наукової бібліотеки

«Коли кривавивсь і хитався світ : українські літератори на сторінках одеської преси періоду
національно-визвольних змагань 1917–1919 років»

присуджено диплом III ступеню
у номінації «Довідкові біографічні видання»

За рішенням експертів рейтингу виданню Одеської національної наукової бібліотеки «Коли кривавивсь і хитався світ» : українські літератори на сторінках одеської преси періоду національно-визвольних змагань 1917–1919 років» : біобібліогр. довід. / упоряд. Л. М. Бур’ян ; наук. керівник С. А. Гальченко ; відп. за вип. І. О. Бірюкова ; авт. вступ. ст. : С. А. Гальченко, О. Є. Музичко ; ред. І. С. Шелестович (Одеса : ПП «Видавництво Картуш», 2019) присуджено диплом III ступеню у номінації «Довідкові біографічні видання».

Дякуємо колегам за визнання!

Пропонуємо ознайомитись з відзначеною книгою у нашій книгозбірні.

Створено: 02.06.2020
Останнє оновлення: 03.06.2020
Переглядів: 235
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.