До 50-річчя Тараса Гончарука

2.jpg

18 квітня 2019 р. на сайті ОННБ представлена віртуальна виставка «Одесит – дослідник історії України»: до 50-річчя від дня народження Т.Г.Гончарука.

Тарас Григорович Гончарук (1969) – дослідник у галузі економічної історії України кінця XVIII — першої половини XIX століття, історії Одеси та Південної України, доктор історичних наук, професор історичного та філософського факультету Одеського національного університету І.І. Мечникова. Протягом багатьох років Тарас Григорович є користувачем та другом бібліотеки, активним учасником наукових і культурно-освітніх заходів, таких як «День Соборності України», круглі столи «Громадянин, людина, особистість у сучасному конституційному вимірі» та «Культурне розмаїття Південної України – вагомий чинник європейської інтеграції», виставкових акцій «Незалежність України – доленосна чверть століття», «Подаруй бібліотеці книжку». Електронна експозиція представить документи і матеріали з фонду ОННБ про життєвий і творчий шлях Т.Г. Гончарука.

Інші матеріали:

До Дня Соборності України
Окремі публікації 

 

Створено: 18.04.2019
Переглядів: 1473
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.