Вас цікавить навчання у США? Анонс

 

                                  Вас цікавить навчання у США?

Консультативний центр мережі EducationUSA та Одеський інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» запрошують Вас на презентацію щодо можливостей отримання вищої освіти у США «If you want to study in the US: application and funding», яка розповідає про процес вступу до американських вищих навчальних закладів, стипендії для навчання та досліджень, Opportunity  Program, яка допомагає покрити витрати на аплікаційний процес: складання стандартизованих тестів, переклад документів та інші витрати, пов’язані з процесом вступу, а також про стандартизовані тести (TOEFL, ACT, SAT, GRE, GMAT та інші). Друга частина презентації буде присвячена написанню мотиваційного листа (есе), резюме та рекомендаційного листа.

Презентація відбудеться 28 лютого о 16:00 за адресою: вул.Пастера,13, Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького.

Робоча мова зустрічі – російська.

Вхід – вільний.

Довідки за тел. 066 330 74 28

Створено: 24.02.2011
Переглядів: 2011
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.