«Українська книга на Одещині». Анонс

«Українська книга на Одещині». Анонс

Наприкінці травня в ОННБ ім. М. Горького традиційно проходить Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині», на якій буде представлена книжкова продукція провідних вітчизняних видавництв українською та іншими мовами світу. Під час проведення виставки-форуму відбудуться творчі зустрічі з відомими авторами, презентації нових видань,  конференції, на яких розглядатимуться проблеми книговидання та книгорозповсюдження в Україні. Запрошуються до участі українські видавництва, автори видань, колекціонери, книголюби, цінителі словесності, ЗМІ.

Участь у виставці-форумі – це унікальна можливість популяризації своїх видань на книжковому ринку Одещини, розширення кола знайомств, обміну думками з нагальних проблем у цій сфері. Більш докладна інформація про захід, а також проект програми на сайті бібліотеки будуть розміщені згодом.

З 19 по 21 травня 2011 року в ОННБ ім. М. Горького відбудеться ХІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

Умови участі у виставці-форумі. Заявки на участь та презентаці «Українська книга на Одещині». Анонс
Інформація про готелі Інформація про готелі
Програма виставки-форуму (проект) Програма виставки- форуму проект
Створено: 23.02.2011
Переглядів: 3878
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.