Подяка Сергію Седих

1-1.jpg 2.jpg

Фонд відділу рідкісних видань і рукописів ОННБ поповнився новим виданням – романом «Торжество любви» за авторства Камілли Альбертівни Хорват (Бенуа), яка видана в Шанхаї (Китай) у видавництві «Слово» у 1937 році. У творі передана атмосфера життя художньої інтелігенції Одеси кінця ХІХ – початку ХХ ст. За зміненими іменами можна впізнати деяких відомих діячів культури – художника Миколу Дмитровича Кузнєцова, Альберта Олександровича Бенуа та ін. Останньому - відомому художнику-акварелісту і архітектору, двоюрідному брату Камілли Альбертівни, ця книжка й присвячена.  

Видання подароване одеським науковцем Сергієм Олександровичем Седих, і була презентоване під час засідання наукової секції книги.

Висловлюємо подяку партнеру і другу бібліотеки Сергію Седих за дарунок. Нині ОННБ єдина бібліотека України, у фонді якої є цей раритет. 

Створено: 18.02.2019
Переглядів: 1236
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.