Арабські ресурси

Шановні читачі!

 За сприяння ТОВ «ИВИС» в Інтернет-центрі

ОННБ ім. М.Горького відкрито безкоштовний тестовий доступ до ресурсів арабською та англійською мовами.

Доступ до баз даних надається на загальних умовах користування

Інтернет-центром в ОННБ ім. М.Горького (головний корпус на вул. Пастера, 13).

Послуга діє до кінця лютого.

Арабські ресурси ТОВ «ИВИС»

 1.       Pan-Arab News Index (PANI)

Матеріали 435 газет і суспільно-політичних журналів, 160 інтернет-версій газет і журналів, 1500 інтернет-сайтів із усіх країн арабського світу. Видання арабською, французькою й англійською мовами. Пошукова система та інтерфейс доступні арабською та англійською мовами. Щоденно в базу додається більше 1000 статей. В ресурс включено архівні матеріали з 1998 р. База призначена для політологів, аналітиків, а також для студентів, що вивчають арабську мову.

 2.       Kotobarabia E-Library (KAEL)

Близько 4500 найменувань книг арабською мовою. Іслам, економіка і політична ситуація в арабських країнах та сучасному світі, ізраїльсько-арабський конфлікт, арабська література, історія, культура, філософія і т.п. Примірники друкованих версій близько 80% книг., що включені до бази, реалізовані і на даний час відсутні у вільному продажі. Можлива підписка на базу у повному обсязі або придбання окремих книг, що входять до її складу.

3.    Kotobarabia Modern Arab Renaissance Collection (KA-MAR)

Близько 3000 книг арабською мовою, опублікованих у Єгипті, Сирії та інших країнах Близького Сходу та Північної Африки з 1820 по 1914 рр. Більшість книг, що включені до бази, ніколи не перевидавалися і в друкованому вигляді доступні зараз лише у кількох великих бібліотеках. До ресурсу входять книги з ісламської теології та філософії, літератури, мистецтва, історії. Особливе місце в базі займають праці, що аналізують сучасну їм політичну ситуацію в арабському світі і пропонують шляхи розв’язання наявних проблем. База призначена для спеціалістів, що досліджують історію та культуру арабських країн.

Додаткова інформація на сайті: www.ivis.ru  www.eastview.com
E-mail: gorshkov@ivis.ru
Створено: 09.02.2011
Переглядів: 1882
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.