До 100-річчя Григорія Крижевського. Анонс

4.jpg

З 15 по 29 грудня 2018 р. до 100-річчя від дня народження Григорія Крижевського, заслуженого художника України, у відділі мистецтв експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Сонячна гама художника».
Заслужений художник України Григорій Зіновійович Крижевський (1918-1992) належить до плеяди яскравих представників одеської школи живопису, який увібрав кращі здобутки південного пленеризму, водночас зробивши помітний внесок у формування в українському малярстві т.з. суворого стилю. Його твори стали надбанням 45 музеїв в Україні та зберігаються у музеях, галереях та приватних зібраннях Австралії, Франції, Бельгії, Нідерландів, Італії, Іспанії, Канади, Німеччини, США, Швейцарії, Японії та ін. Ім'я Крижевського внесено у довідники та енциклопедії України, у Всесвітню енциклопедію митців ХХ століття.
Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість відомого художника. Експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статті з періодики, ілюстративні матеріали. Виставка супроводжуватиметься бібліографічним оглядом і стане у пригоді науковцям і дослідникам творчої спадщини Г.З. Крижевського та широкому колу користувачів.

Створено: 07.12.2018
Останнє оновлення: 11.12.2018
Переглядів: 232© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.