Сьогодні практика, а завтра – улюблена робота

1.jpg

Протягом лютого в Одеській національній науковій бібліотеці проходили практику третьокурсниці Одеського національного політехнічного університету.

Практика була організована таким чином, щоб майбутні фахівці за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» зробили ще один крок у підготовці до професійної діяльності, розширили свій кругозір, дізналися про можливості ОННБ – одного з провідних науково-культурних та інформаційних центрів держави.

4.jpg

Дівчата були вражені архітектурної вишуканістю будівлі бібліотеки та щиро дякували за тематичну екскурсію, організовану відділом зв’язків з громадськістю та реклами бібліотеки.

2.jpg

Практикантки предметно познайомилися з роботою відділу кадрів, канцелярії, відділу зберігання архівного фонду: з номенклатурою справ, порядком формування справ, їх обліку та збереження. Побували також в обслуговуючих та наукових підрозділах бібліотеки, вивчали регламентуючі документи.

Захоплення дівчат викликало знайомство з відділом міжнародних проектів і тими можливостями для навчання й опанування англійською мовою, які надають інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» та електронний читальний зал. З цікавістю поспілкувалися вони і з колективом відділу створення та організації електронних ресурсів, дізналися про інновації, впровадження нових технологій в діяльність бібліотеки, про участь ОННБ у національному проекті створення електронної бібліотеки «Культура України».

У редакційному відділі для практикантів були організовані практичні заняття зі стилістики ділового мовлення та редагування службових документів; з підготовки зразків офіційних документів. Студентки успішно справилися з виконанням тестових завдань з українського правопису, складанням бібліографічного опису та анотації на книжку, яку сьогодні читають.

3.jpg

Студенти політехнічного університету вже кілька років поспіль проходять практику в нашій бібліотеці і залишають про неї схвальні відгуки. Так, практика для майбутнього фахівця – це чудова нагода випробувати себе і свої знання, зорієнтуватися у майбутньому. А для бібліотеки – це одна зі стратегій формування позитивного іміджу закладу в студентському середовищі, залучення до бібліотеки нових користувачів, а можливо, і створення кадрового резерву.

СЬОГОДНІ - ПРАКТИКА, А ЗАВТРА - УЛЮБЛЕНА РОБОТА

 

Створено: 22.02.2018
Останнє оновлення: 23.02.2018
Переглядів: 386© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.