Висловлюємо співчуття

misechko.jpg

20 липня 2017 року після тривалої хвороби на п’ятдесят третьому році життя відійшов у вічність відомий історик, краєзнавець і громадський діяч, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ОНУ імені І.І. Мечникова, партнер і друг бібліотеки Анатолій Іванович Мисечко. Колектив ОННБ висловлює щире співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять!
Анатолій Мисечко як публічна, громадсько активна людина був членом багатьох товариств: Національної спілки краєзнавців України, Українського геральдичного товариства, Товариства дослідників Волині, ВУТ «Просвіта», ГО «Одесі-600»; співробітником відділу історії козацтва на Півдні України при Інституті історії України НАНУ.
Анатолій Іванович зробив значний внесок у дослідження українського культурно-освітнього руху в Одесі та на Півдні України, українського національно-визвольного руху в Одесі та історії козацтва. Активний просвітянин, він цілеспрямовано працював з молоддю, брав участь у різноманітних просвітницьких заходах, які проводила бібліотека, публікувався в періодичних виданнях.
До 25-річчя його творчої діяльності та 50-річчя від дня народження працівники ОННБ підготували біобібліографічний покажчик «Анатолій Іванович Мисечко», презентації якого він з нетерпінням чекав. На жаль, не судилося… Його випуск став нашим останнім йому прижиттєвим дарунком.
Це велика втрата для всього наукового, культурно-освітнього простору Одеси й України. Пам'ять про Анатолія Івановича буде жити в його шляхетних справах і в наших серцях.
Вічна і світла пам’ять!

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки

Створено: 21.07.2017
Переглядів: 2199
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.