Літературна спадщина Корнія Чуковського

30 березня 2017 року на базі ПНПУ К.Д.Ушинського для студентів 4 курсу факультету дошкільної педагогіки та психології співробітниками ОННБ було проведено літературну годину, яка присвячена 135-річчю від дня народження Корнія Чуковського (1882-1969), відомого письменника, перекладача і літературознавця.

foto-1.jpg

Огляд виставки провела Ельвіра Крінічна, провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ (на фото зліва)

Увазі присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка «Літературна спадщина Корнія Чуковського» з бібліографічним оглядом видань із фонду ОННБ. Також у рамках заходу відбувся бібліоурок на тему: «Корній Чуковський у культурному просторі Одеси», який ознайомив студентів з життєвим і творчим шляхом відомого письменника, а також цікавими фактами про його життя в Одесі, адже саме це місто мало помітний вплив на творчість митця.

foto-2.jpg

Під час бібліоуроку Олена Монке, кандидат педагогічних наук, доцент ПНПУ ім. К.Д.Ушинського (на фото зверху), розповіла про особливості стилістики письменника, яка охоплювала різні літературні тенденції того часу, і це дозволило виробити К.І.Чуковському свій неповторний авторський стиль. У своєму виступі педагог наголосила на важливості проведення подібних спільних науково-просвітницьких заходів та подарувала ОННБ екземпляр авторської дитячої книжки «Сказки о ночи, или семь волшебных снов».

foto-3.jpg

Серед інших заходів, присвячених письменнику, книжково-ілюстративна виставка «Літературна спадщина Корнія Чуковського», яка експонувалася в ОННБ з 29 березня по 3 квітня. Під час бібліографічних оглядів книжкової експозиції особливу увагу відвідувачів викликали наступні видання:

Панасенко Н.Н. Чуковский в Одессе: літературно-краеведческий справочник – Одесса: Оптимум, 2002, – 62 с.

Див. в електронному каталозі:

http://catalog.odnb.odessa.ua/opac/index.php?url=/notices/index/45037/default

Вавилонская башня и другие библейские предания. – М.: Худ. лит., 1992. – 189 с.

Чуковський К.І. Телефон: від 2 рочків, для читання дорослим дітям. – Київ: Майстер-клас, 2012. – 32 с.

Див. в електронному каталозі: 

http://catalog.odnb.odessa.ua/opac/index.php?url=/notices/index/250986/default

Створено: 04.04.2017
Останнє оновлення: 05.04.2017
Переглядів: 888© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.