До 175-річчя від дня народження Миколи Лисенка. Анонс

foto_2-1.jpg

До 175-річчя від дня народження видатного українського композитора М.В.Лисенка з 23 березня 2017 року у відділі мистецтв експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Микола Лисенко – творець української національної музики».

На виставці представлені періодичні та ілюстровані видання з фонду бібліотеки, які висвітлюють життєвий і творчий шлях Миколи Віталійовича Лисенка (1842-1912) – композитора, основоположника української класичної музики, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча.

Серед найвідоміших творів М.Лисенка – музика гімнів «Молитва за Україну» та «Вічний революціонер», опери «Тарас Бульба», «Наталка Полтавка», «Енеїда», «Різдвяна ніч» та інші. Він створив численні аранжування народної музики та написав багато творів на слова Т.Г.Шевченка. Виставка розрахована на широке коло користувачів та супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 20.03.2017
Переглядів: 520© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.