Тузлівські лимани: екологічний стан. Анонс

foto_3.jpg

22 березня 2017 року в секторі інформаційного забезпечення з питань права та екології відбудеться День інформації на тему «Проблеми об’єктів природно-заповідного фонду: Національний природний парк “Тузлівські лимани”.

У рамках заходу експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Екологічний стан Тузлівських лиманів та шляхи стабілізації їх гідрологічного та гідрохімічного режимів». Вона включатиме матеріали з фонду ОННБ, присвячених цій проблемі. Видання містять інформацію про основні заходи, які сприяють відновленню та підтриманню задовільних умов гідрологічного і гідрохімічного стану в районі Тузлівської групи лиманів. Виставка розрахована на широке коло користувачів та супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

У заході візьмуть участь викладачі та студенти Одеського державного екологічного університету, наукові співробітники Національного природного парку «Тузлівські лимани», працівники та користувачі бібліотеки.

Створено: 20.03.2017
Останнє оновлення: 22.03.2017
Переглядів: 521© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.