Вітання

1.jpg

Письменнику, мовознавцю, правозахиснику,

просвітянину, палкому патріоту України,

щирому другу ОННБ

О.С. Різникову


Шановний Олексо Сергійовичу!

Від імені колективу бібліотеки та від себе особисто щиро вітаємо Вас з нагоди 80-ліття від дня народження.


Пане Олексо, Ваша творчість – невід'ємна складова вітчизняної літературної скарбниці, Ваша багатогранна громадська діяльність – взірець принциповості і високого патріотизму. Ви служите прикладом стійкості й незламності, вірності своїм переконанням. В усі часи Ви сміливо висловлювали свої думки, боролися за незалежність і соборність України, відстоювали право українців думати, говорити та навчати своїх дітей рідною мовою. Особливо це важливо нині, у складний час випробувань для нашої незалежної України.

Ми пишаємося тим, що протягом тривалого часу Ви є щирим другом нашої бібліотеки. Дякуємо Вам за Вашу повсякчасну готовність до співпраці з національною книгозбірнею, за щире бажання зустрічатися з читачами і презентувати свій доробок, за активну участь у заходах Всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині".

Ми щиро раді з того, що Ваша творчість гідно поцінована в незалежній Україні.
Козацького завзяття й бадьорості, сили духу, енергії та наснаги Вам, дорогий Олексо Сергійовичу! Хай завжди у Вашій душі панує творчий настрій, продовжуйте зачаровувати нас своїми римами, метафорами, дивословами, будити в наших душах найяскравіші почуття та емоції!

З повагою, генеральний директор ОННБ,
заслужений працівник культури України,
повний кавалер ордена княгині Ольги
О.Ф. БОТУШАНСЬКА

Створено: 24.02.2017
Переглядів: 463© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.