Презентація монографії: "Головков Герасим Семенович"

Вже вкотре під час проведення виставки-форуму "Українська книга на Одещині" відбуваються презентації альбому-монографії про видатного живописця Г.С.Головкова (1863-1909) - від сигнального, у принтерній роздруківці (2013), до повноцінних видань 2014-2015 рр. Її автор - мистецтвознавець-дослідник, співробітник ОННБ, член НСЖУ і НСХУ Володимир Кудлач. Щоразу, якість видання зростає, як щодо змісту, так і полІграфії. Про особливості 2-го, доповненого видання, яке цьогоріч презентувалося в Українському клубі Одеси 20 травня під час проведення Виставки-форуму-2016, можна дізнатися з вміщенного у цій публікації прес-реліза. 

Під час заходу відбулася благодійна акція: бібліотеки міста отримали в дарунок від Українського клубу Одеси презентоване видання. Книжкову новинку закладам вручила директор УКО Н.О.Чайчук.

Прес-реліз

Афіша

Попередні презентації

ФОТОРЕПОРТАЖ

1.jpg

Автор Володимир Кудлач, Наталія Чайчук, директор Українського клубу Одеси, Людмила Білик, директор видавництва "Друк-Південь"

2-1.jpg

Слово має мистецтвознавець Іван Козирод (на першому плані справа)

2-2.jpg

Мистецтвознавець Володимир Островський, автор рецензії на монографію. На дургому плані Сергій Сєдих, заступник директора з наукової роботи ОХМ

3.jpg

Сергій Савченко, заступник голови Одеської обласної організації НСХУ

4.jpg

27.05.2016

Створено: 27.05.2016
Останнє оновлення: 14.06.2016
Переглядів: 663© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.