Зустріч з Миколою Сенченком

20 травня 2016 р. в рамках ХVІІ Всеукраїнської виставки-форуму в відділі міжнародних проектів ОННБ відбудеться зустріч з Миколою Івановичем Сенченком, директором Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», доктором технічних наук, професором, академіком Міжнародної академії інформатизації при ООН, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом премії імені Івана Франка, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, та презентація його нових книг «”Novus ordo seclorum”, або Шлях до глобальної колонії» та «Найманці нової війни, або Приватні військові компанії».

Як і у попередніх дослідженнях науковця, у презентованих виданнях розглядаються проблеми світової глобальної політики, які, безумовно, впливають на життя та розвиток України.

Книги М.І.Сенченка завжди в центрі уваги провідних науковців, фахівців та студентської молоді. Отож, нові видання – унікальна можливість дізнатися більше про вплив глобальної політики на життя світу і нашої країни, а презентація – не менш унікальна можливість зустрітися з автором.

 

Презентації 2015 р.

Створено: 18.05.2016
Переглядів: 423© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.