Презентації книжок Миколи Сенченка

Під час презентації: Анатолій Мисечко, Ольга Ботушанська,
Микола Сенченко, Ігор Алексеєнко

24 вересня 2014 р. у рамках ХV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» у центрі правової інформації ОННБ ім. М.Горького відбулася презентація книжок Миколи Івановича Сенченка, директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», доктора технічних наук, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації при ООН, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії ім. І.Франка, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, що вийшли у 2014 році: «Долларовый лохотрон», или Финансовое порабощенрие мира» та «Латентна світова інформаційна війна».

Як і у попередніх дослідженнях М.І Сенченка («Парламентаризм – велика брехня нашого часу», «Україна: шляхом незалежності чи неоколонізації?», «Теорія и практика невидимых войн» та ін.), у презентованих виданнях розглядаються проблеми світової глобальної політики, що безумовно, впливають на життя та розвиток України. Книги ґрунтуються на підтверджених фактах, дослідженнях та висновках компетентних експертних установ та окремих вчених, на власному аналітичному досвіді. Автор розкриває таємниці дослідницьких результатів вчених з найгостріших у сучасній політології тем світових інформаційно-психологічних війн та технології фінансового поневолення. Ознайомившись з наведеними у книгах, переважно маловідомими та вперше опублікованими фактами, читач у змозі самостійно зробити висновки, і чи погодитися з автором, чи вступити з ним у дискусійний діалог.

Ознакою нашого часу є активний інтерес широких верств населення до політичного життя: до перспектив, змін, реформ у нашій країні і у світі. Тож нові книги М.І.Сенченка – це унікальна можливість дізнатися більше про вплив глобальної політики на життя світу і нашої країни.

Відкрила захід Ольга Ботушанська, генеральний директор ОННБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України.

З доповіддю «Глобальна політика у сучасному світогляді людини» виступив Василь Попков, докор філософських наук, професор кафедри політології ОНУ ім. І.І.Мечникова.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

З доповіддю «Погляд історика на проблеми глобалізації» виступив
Анатолій Мисечко, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ОНУ ім. І.І.Мечникова

 

 

Слово автора Миколи Сенченка

 

 

Про співпрацю та творчий шлях М.І.Сенченка розповів Ігор Алексеенко, генеральний директор видавництва НАН України «Наукова думка», кандидат біологічних наук

 

 

Ведуча заходу Тамара Кухарук

 

 

Під час заходу. На першому плані заступник генерального директора ОННБ, заслужений працівник культури України
Ольга Бельницька

 

 

Експонати книжково-ілюстративної виставки,
присвячені творчості
Миколи Сенченка

Створено: 29.09.2014
Переглядів: 1109
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.