Перейменування бібліотеки

ОДЕСЬКУ НАЦІОНАЛЬНУ ОРДЕНА ДРУЖБИ НАРОДІВ НАУКОВУ БІБЛІОТЕКУ ІМ. М.ГОРЬКОГО ПЕРЕЙМЕНОВАНО В ОДЕСЬКУ НАЦІОНАЛЬНУ НАУКОВУ БІБЛІОТЕКУ

Одеську національну Ордена Дружби народів наукову бібліотеку ім. М.Горького перейменовано в Одеську національну наукову бібліотеку. Таке рішення було прийнято Віце-прем'єр-міністром — Міністром культури України В'ячеславом Кириленком на підставі подання генерального директора бібліотеки Ольги Ботушанської, відповідно до законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об'єкта права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про культуру», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою КМУ від 03.09. 2014 року №495.

У відповідності до вимог законодавства, з метою вивчення громадської думки на офіційному сайті бібліотеки у липні поточного року, було розміщено оголошення з проханням надати свої пропозиції до зміни назви бібліотеки, яка б відповідала реаліям сучасної незалежної України, статусу та функціям наукової установи. Близько 80 відсотків респондентів, які взяли участь у громадському обговоренні, підтримали пропозицію оновити назву однієї із найстаріших публічних книгозбірень держави на Одеську національну наукову бібліотеку. Дана пропозиція отримала підтримку і працівників самої бібліотеки на загальних зборах колективу.

За матеріалами: http://mincult.kmu.gov.ua/

Створено: 07.10.2015
Переглядів: 507© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.