До Дня захисту дітей. Акція

1-2 червня 2015 р. у День захисту дітей та Міжнародного дня дітей – жертв агресії в ОННБ ім. М.Горького був оголошений днем відкритих дверей. У гостях в бібліотеці побували учні ЗОШ № 26 і № 37, які взяли участь у розважально-пізнавальній програмі.

Увазі відвідувачів були запропоновані різноманітні виставки: книжкова «Права дитини: європейський досвід», книжково-ілюстративна – «Мандрівка в книжковий світ»; виставка дитячих малюнків «Як я уявляю собі бібліотеку» учнів ЗОШ №26 та ЗОШ № 37. Юні відвідувачі стали учасниками змістовної розважально-просвітницької програми.
Незвичною була екскурсія по залах бібліотеки «Дружити з книгою – любити бібліотеку» у супроводі казкових персонажів: Білосніжки (провідний бібліотекар відділу зв'язків з громадськістю та реклами Йоліта Шпікайте) та Мальвіни (завідувач сектором презентації фондів бібліотеки Анна Темнюк).

На заході побувала Ольга Бельницька, заступник генерального директора з бібліотечної роботи
у супроводі ведучих – Білосніжки та Мальвіни.

Під час екскурсійної програми діти мали нагоду ознайомитися з історією бібліотеки. Школярі побували у відділі мистецтв та переглянули мистецькі видання від сучасних до старовинних, раритетних. Вони також побували у відділі краєзнавства «Одесика»; завітали до електронного читального залу – медіотеки інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», де ознайомилися з сучасними інноваційними технологіями бібліотеки, а також взяли участь у ігровому уроці «Як знайти потрібну книгу в ОННБ імені М. Горького». Співробітники ОННБ ім. М.Горького розповіли про правила користування бібліотечними каталогами та роботу довідково-інформаційного відділу.

Також впродовж екскурсії діти відвідали «Куточок казок» одеської письменниці Аделіни Гаєр. Вона розповіла про свою творчість та цікаві історії з життя, які згодом перетворились на сюжети її казок. З задоволенням викладачі та діти ознайомились з виставкою сучасних видань Шевченкового «Кобзаря» до 175-річниці його виходу друком, де відбувся імпровізований конкурс на краще читання шевченківських рядків.

Катерина Потієвська, вчитель світової літератури ЗОШ 37
розповіла про особливості сучасного навчання у школі

Ірина Жукова, начальник відділу з реалізації соціальних програм захисту населення в Київському районі міста, комунального закладу «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарського забезпечення», координатор проекту Одеської міської ради наголосила на особливостях методики виховання та необхідності турботливого ставлення до дітей

По завершенню заходу було запропоновано ігрову програму «Наш дім - Україна», під час якої Йоліта Шпікайте презентувала авторську твістінг-виставу, у якій взяли активну участь діти з Міського центру гуманітарної допомоги, інформаційного та господарського забезпечення.
Пізнавальність харарктер заходу відзначили присутні на святі викладачі та студенти Одеського педагогічного училища, які відкрили для себе деякі дидактичні секрети, зокрема щодо популяризації читання у дітей.

Створено: 04.06.2015
Переглядів: 785© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.