Виставка нових надходжень

Увага! Актуальна тема!

Нові надходження за жовтень 2018 р.

Анотація

Афанасьєв Геннадій Сергійович народився у 1990 році в Автономній Республіці Крим, Україна. Закінчивши Таврійський національний університет ім. В. И. Вернадського за фахом "право", отримав ступінь магістра. Професійний фотограф. Кримський активіст, під час анексії Російською Федерацією Кримського півострова брав участь в русі за єдину Україну. У 2014 році був заарештований в Сімферополі і проходив по справі так званих Кримських терористів. Незаконно утримувався у в'язницях Росії як політв'язень. На даний момент мешкає в Києві і є радником міністра закордонних справ України, продовжує боротьбу за звільнення українських політв'язнів, що незаконно утримуються на території РФ.

Що змушує залишити затишне життя і, незважаючи на смертельний ризик, за покликом серця боротися за те, що любиш, коли на зміну мирному сьогоденню приходить війна? Що відбувається з людиною, що потрапила під коток репресивної машини, що прагне знищити, розтоптати, перетворити на пил усе, що дорого?

Ця книга жорстока правда про звичаї, що панують в сьогоднішній Російській Федерації, країні, перетвореній на ГУЛАГ, про перебування у полоні, коли минуле зруйноване вщент, а майбутнє свідомо знищене. Як, залишившись сам на сам з безжальним ворогом, знайти в собі сили для боротьби? Піднятися після падіння можна, лише розірвавши ланцюги, що скували душу. Але чи вистачить на це сил у людини, позбавленої надії? Це історія про те, як на зміну безвиході приходить віра, як юнак перетворюється на чоловіка і кидає виклик своїм тюремникам.

Детальніше >

Переглядів: 18986