← Анексія Криму. ООС (за травень 2020 р.)
Наступна книга >

Бібліографія

Харченко Г. О. Щоденник артилериста / Геннадій Олександрович Харченко ; передм. Юрій Є. Бутусов, Анастасія С. Рінгіс ; худож.-оформ. М. С. Мендор.   – Харків : Фоліо, 2019. – 282, [2] с. : іл. – (Воєнні щоденники) (Своя війна / За ред. Юрія Бутусова. Цензор. НЕТ).

Анотація

Геннадій Харченко — історик, перекладач і економіст за освітою, мешканець Запоріжжя. Навесні 2014 року Геннадій добро­вільно при­йшов до військкомату, а влітку став командиром гармати у тре­тій гаубичній батареї 55-ї окремої артилерійської бригади. Найважливіші події періоду активної участі артбригади в АТО відтворені в книзі. У створенні книги авторові допомагали бійці 55-ї окремої артилерійської бригади і волонтери фонду «Сестри Перемоги». Книга оповідає про людей, котрі вирішили взяти в руки зброю, щоб відстояти свою честь і своє право жити вільно на своїй землі. А також про тих, хто брав найактивнішу участь і надавав допомогу в становленні і розвитку підрозділів Запорізької бригади.

 «Щоденник артилериста» розповідає про війну без пафосу, надриву і високих нот. Автор майже не вживає слово «герой», не тому що таких поряд з ним не було. Просто війна — важка робота.