← Анексія Криму. ООС (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Вітуш І. САР-МАТИ : роман-фентезі / Ірен Вітуш. – Київ : MAXIMA, 2016.

Ч. 1 : Змова Ери Водолія. – 2016. – 171 с. : іл.

Анотація

П'ята людська цивілізація на межі знищення. Інопланетні виплодки – Чужоземці (Кащеї) захопили планету Земля і, як ракова пухлина, метастазами зради, воєн, епідемій, голоду і ненависті оплутали її народи.

Врятувати людство від загибелі можуть лише 13 родів, що населяють Європу від Одеру до Волги, які створили унікальний Світ, культуру, зберегли прадавню традицію ПОВАГИ до МАТЕРІ-БЕРЕГИНІ-ОРАНТИ-БОГОРОДИЦІ. Культ Матері, з давніх часів закріплений у Звичаєвому праві українських земель, продовжує жити і сьогодні на фресках Святої Софії, у сакральних мотивах національної вишиванки, у весільних обрядах слов’ян, народних казках, легендах, піснях та прислів’ях.

Нащадки дітей гордої і волелюбної цариці сарматок Аргімпас і величного воїна Олександра Македонського – Тетяна і Максим, спадкоємна жриця Маґура-Анастасія є Воїнами Світла, які очолили боротьбу проти сил Тьми, всякої Нелюді і Нечисті. За підтримки савроматів-творців, що прилетіли з далекого космосу, з сузір'я Андромеди – вони руйнують підлу змову української влади і світового уряду Нечисті щодо перетворення України на ідеологічну платформу знищення людської популяції планети Земля.

Усі слов’янські народи об’єдналися і дали відсіч завойовникам, долаючи жахливі впливи нейролінгвістичних і суггестивних технологій, спротив і збройне протистояння у високих ешелонах влади, продажність і жадібність своїх і чужих керманичів.

Настала Ера Водолія – кінець панування Темряви. У першій битві нової ери – на Майдані Незалежності у лютому 2014 року, ЛЮДИ здобули освячену кров'ю перемогу. Розрубано одвічний вузол Змови проти Бога і Людини – Змови Ери Водолія.