← Мистецький простір (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Лагутенко О. Феномен творчості Андрія Чебикіна : мистецтвознавче дослідження / Ольга Андріївна Лагутенко ; відп. за вип. Л. І. Андрієвський. – Київ : Криниця, 2016. – 375 с. : іл.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Книгу присвячено творчості видатного художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора і ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, дійсного члена і президента Національної академії мистецтв України Андрія Чебикіна. У цьому виданні вперше відтворено цілісно, у класичному форматі хронологічної послідовності, творчий шлях майстра від середини ХХ ст. до середини 2010-х років, розглянуто феномен його різнобічних мистецьких проявів , широкомасштабної, громадської, культуро творчої діяльності.

Представлення творів майстра, значно доповнено маловідомими матеріалами: численними ескізами, етюдами, зарисовками, а також роботами, які раніше не друкувалися, що дозволяє зануритися у творчу лабораторію художника, збагачує оцінку мистецького надбання А. В. Чебикіна у контексті доби, в сучасному розвитку культури України.

Книгу адресовано фахівцям і всім шанувальникам образотворчого мистецтва.