← Анексія Криму. ООС (за січень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Знедолені? Нездоланні! : історії переселенців / ідея проекту, кер. проекту Світлана Єременко ; ред.-упоряд. Ірина Черниченко. – Київ : Ін-т демократії ім. Пилипа Орлика, 2017. – 167 с. : кол. фот.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Друга книжка збірки "Знедолені? Нездоланні!" розповідає про переселенців, а той про цілі сім’ї, які через війну мусили починати життя з нуля в інших містах і селах України. Досвід цих мужніх людей свідчить, що здобути знання, досягти успіху в новій справі, вийти переможцем за несприятливих обставин можна! Не просто вижити, а стати корисним родині та суспільству будь-де і в будь-якому віці – це реально, треба лише прагнути й подолати страх. Свої життєві труднощі наші герої відмовляються вважати безвихіддю. Завдяки випробуванням вони переоцінили й свої потреби, і можливі ресурси, й власні сили.

У пропонованих читачеві нарисах ідеться про те, як різні за фахом, віком, національністю люди з Донеччини, Луганщини та Криму «вростають» у місцеві громади, працюють задля добробуту України, вірять у перемогу. І стають прикладом нездоланності для тих, хто зневірився.