До Всесвітнього дня поезії та в рамках Національного тижня читання «Ріки не­змін­но течуть додому». Анонс

foto.jpg

21 березня  до Всесвітнього дня поезії та в рамках Національного тижня читання «Ріки незмінно течуть додому» (проєкт Українського інституту книги) Одеська національна наукова бібліотека  запрошує на заходи:

- «Я вірю в риму, У силу слова незбориму…» – книжкову виставку-огляд;

- «СЛОВО - світ у моїй хаті» - творчу зустріч з одеськими поетами творчого об’єднання “Одеса – місто літератури ЮНЕСКО”»: Євгенією Заславською, Майєю Дімерлі, Марією Галіною, Владиславою Іллінською, Крістіною Остапенко, Євгенією Краснояровою.

Місце проведення – головний читальний зал ОННБ (вул. Пастера, 13).

Початок о 12:00.

 

Всеукраїнська акція Українського інституту книги

«Національний тиждень читання» - щорічна активність Українського інституту книги, яка у цьому році буде масштабована до 4 різних тематичних інформаційно-просвітницьких акцій.

Перший тиждень читання 2024 року буде присвячений поезії і відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р. Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». У візуальній частині ми використали фрагмент однієї з картин циклу «Сни про дім» воїна, поета й художника Валерія Пузіка.

Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.

Створено: 19.03.2024
Переглядів: 862
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.