«За покликом серця»: до Дня українського добро­воль­ця — книжкова виставка

00.jpg

Щороку 14 березня в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 січня 2017 року № 1822- VII «Про встановлення Дня українського добровольця» відзначають День українського добровольця для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Цей день присвячено сучасним добровольцям, що 14 березня 2014 року розпочали формування першого батальйону добровольців.

Українці наразі переживають найбільше випробування у своїй новітній історії: ведуть збройну боротьбу з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність держави. Серед наших співвітчизників завжди були і є відважні, які добровільно беруть зброю до рук і стають на захист Батьківщини.

Експозиція включає матеріали, що розкривають мужність і героїзм захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Мета виставки - сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу громадян України, посиленню уваги суспільства до учасників добровольчих формувань та підтримці ініціатив громадськості.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічним оглядом представленої літератури.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати книжково-ілюстративну виставку
«За покликом серця»!

Створено: 12.03.2024
Переглядів: 864
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.