Анонс. Творча зустріч із воїном ЗСУ В’ячеславом Раєвським, автором збірки оповідань

702.jpg

Зустрічі з особистостями такого рівня збагачують не лише інформативно, але й зворушують до глибини душі, переформатовуючи наше світосприйняття, вивільняючи життєстверджуючу рушійну силу. «Війна – не лише руїна, війна – каталізатор властивостей всього», - впевнений автор збірки оповідань «ПозитиVV. Спогади. Від радянського курсанта до захисника України». Спойлер теми бесіди: професійний військовий В’ячеслав Раєвський впевнений, що «Буде Перемога … І на заміну нинішньої руїни прийде світло в Україну, де реалізуються наші плани і мрії. А війна виступає також і каталізатором, посилювачем властивостей всього».

7 березня 2024 року В’ячеслав Раєвський поділиться із відвідувачами Одеської національної наукової бібліотеки своїми міркуваннями та враженнями учасника нинішньої війни, про яку він знає не з перепостів із соцмереж. Усе своє свідоме життя В’ячеслав перебував у Збройних Силах України, обравши військову службу за професію ще за радянських часів. Його книга «ПозитиVV. Спогади. Від радянського курсанта до захисника України» - збірка коротких оповідань про армію різних епох державності. У жанрі малої прози автор, на прикладі невигаданих історій, розповідає про службу в армії. І хоча армія - це переважно невесело, з книги можна почерпнути життєві уроки військового життя, приправлені гумором.

В’ячеслав Раєвський також дотичний до інформаційного проєкту «Право знати» Військового телебачення України щодо поширення норм Міжнародного гуманітарного права, який побачив світ у 2023 році.

Отже, за чудової нагоди, з радістю запрошуємо всіх бажаючих поспілкуватися із нашим захисником і письменником В’ячеславом Раєвським. Зустріч відбудеться у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки. Вхід вільний. Бажаючі матимуть можливість отримати останні екземпляри з тиражу вищезгаданої книги з автографом В’ячеслава Раєвського.

Слава Україні та її захисникам! Чекаємо на зустріч!

 

Одеська національна наукова бібліотека

7 березня о 14:00,  четвер

Пастера, 13

Створено: 29.02.2024
Переглядів: 1751
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.