Весняні акварелі шостої Великої Одеської Бібліоночі з Яриною Кобилінською


Постійні відвідувачі Одеської національної бібліотеки добре знають, що сучасна книгозбірня – це не лише полиці з книгами, і навіть не тільки електронні читальні зали, в яких немає жодної паперової літератури. Нині бібліотека, залишаючись науковим і методичним центром, стала хабом доступного широкому загалу культурного дозвілля. Так, 14 лютого 2024 року показовою була чимала кількість учасників художніх майстер-класів Великої Одеської Бібліоночі-Ⅵ на честь подвійного свята: Дня книгодарування і Дня закоханих. Зокрема, велелюдною була локація «Квіти нашої надії».

У цей вечір усім гостям ОННБ, які мріяли опанувати техніку акварелі по-мокрому, пощастило спробувати себе у ролі митця і намалювати свій настрій у формі весняних квітів під кураторством художниці та педагога Ярини Кобилінської, яка 25 років викладала в дитячій художній школі №1 імені К. К. Костанді. Пані Ярина має чимало учнів, які реалізували себе у творчій сфері. Зараз вона багато подорожує, але щоразу повертається у свій будинок в Одесі, де власноруч висаджує чудові квіти, які любить малювати…

Очевидно, що подібні майстер-класи завжди мають елемент несподіванки для викладача, адже заздалегідь невідомо – хто братиме в них участь? Створювали акварелі на спеціальному папері з відчуттям першовідкривача люди різних професій і різного віку, дехто – цілими сім’ями.  І старші, і молодші учасники майстер-класу раділи найменшому власному успіху, висловлювали слова подяки організаторам за можливість під час заняття відволіктися від стресів нашого часу.

Красно дякуємо за проведений захід мисткині Ярині Кобилінській та всім його учасникам, які всі разом і кожен окремо створили особливий настрій у цей святковий день. І – величезна подяка нашим воїнам, які, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, дають можливість нам жити, працювати і організовувати  змістовне дозвілля.

Створено: 22.02.2024
Переглядів: 1206
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.